Wiaty rowerowe

Każdą wiatę wyceniamy indywidualnie wg. projektu klienta.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu wiat rowerowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze wiaty rowerowe to idealne rozwiązanie dla każdej posesji, zapewniając estetyczny wygląd, wytrzymałość i pełną funkcjonalność.

Konstrukcja i kolorystyka

Nasze wiaty rowerowe są wykonane z profili zamkniętych, które zostały ocynkowane i pokryte proszkową powłoką, dostępną w pełnej palecie kolorów z palety RAL. Do wyboru oferujemy trzy odcienie poliwęglanu przezroczysty, dymny, mleczny. Dzięki temu możesz dostosować wiatę do swoich preferencji kolorystycznych, tak aby idealnie wpasowała się w otoczenie.

Wypełnienie i Pokrycie

Dostępne opcje wypełnienia ścian bocznych oraz pokrycia wiaty to poliwęglan komorowy o grubości 12 mm w wersjach dymnej, mlecznej lub przezroczystej, szkło hartowane lub blacha trapezowa. To pozwala na wybór materiału, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania estetyczne i praktyczne.

Montaż

Nasze wiaty montowane są na kotwy metalowe o średnicy 12 mm, osadzone w wylewce betonowej pod każdym słupem. Dzięki temu zapewniamy stabilność i trwałość konstrukcji.

Gwarancja - Twoja Pewność

Każda wiaty, którą wykonujemy, objęta jest 2-letnią gwarancją, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów.

Indywidualne Rozwiązania

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prosimy o przesłanie wymiarów wiaty oraz informacji technicznych, takich jak materiał na ściany boczne, preferowany kolor itp. W ciągu jednego dnia prześlemy Ci indywidualną ofertę cenową na podany adres e-mail. Każdą wiatę wyceniamy dopasowując ją do Twoich potrzeb.

Nasze Referencje

Jesteśmy dumni z setek wiat rowerowych, które zamontowaliśmy na terenie całej Polski. Nasze konstrukcje idealnie spełniają swoją funkcję, a kolorystyka wkomponowuje się w architekturę każdej posesji.

Profesjonalne Doradztwo

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam pomóc Państwu w zaprojektowaniu wiaty, która spełni zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne. Jesteśmy przekonani, że idealnie dopasowana konstrukcja wkomponuje się w otoczenie i będzie ozdobą każdej posesji.

Scroll to Top

Get in touch

Get in touch