Wiaty dla palących

Każdą wiatę wyceniamy indywidualnie wg. projektu klienta.

W prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, ważne jest zadbanie o komfort zarówno dla pracowników, jak i współpracowników. Jeśli część Twojego zespołu pali papierosy, warto zainwestować w funkcjonalne rozwiązania, takie jak wiaty dla palaczy. 

Wiemy, że większość pracodawców stara się wychodzić naprzeciw swoim pracownikom, zapewniając im miejsca dedykowane do palenia. Dlatego oferujemy wygodne i estetyczne wiaty dla palących, które stanowią idealne rozwiązanie.

Konstrukcja i kolorystyka

Nasze wiaty dla palących są wykonane z profili zamkniętych, które zostały ocynkowane i pokryte proszkową powłoką, dostępną w pełnej palecie kolorów z palety RAL. Do wyboru oferujemy trzy odcienie poliwęglanu przezroczysty, dymny, mleczny. Dzięki temu możesz dostosować wiatę do swoich preferencji kolorystycznych, tak aby idealnie wpasowała się w otoczenie.

Wypełnienie i Pokrycie

Dostępne opcje wypełnienia ścian bocznych oraz pokrycia wiaty to poliwęglan komorowy o grubości 12 mm w wersjach dymnej, mlecznej lub przezroczystej, szkło hartowane lub blacha trapezowa. To pozwala na wybór materiału, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania estetyczne i praktyczne.

Montaż

Nasze wiaty montowane są na kotwy metalowe o średnicy 12 mm, osadzone w wylewce betonowej pod każdym słupem. Dzięki temu zapewniamy stabilność i trwałość konstrukcji.

Gwarancja - Twoja Pewność

Każda wiaty, którą wykonujemy, objęta jest 2-letnią gwarancją, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów.

Profesjonalne Doradztwo

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do przesłania wymiarów wiaty oraz informacji technicznych, takich jak preferowany materiał na ściany boczne czy kolorystyka. W ciągu jednego dnia prześlemy Ci indywidualną ofertę cenową na podany adres e-mail.

Dzięki naszym wiatom dla palących, zadbasz o  Twoich pracowników,  jednocześnie dodając estetycznego akcentu do Twojej przestrzeni biznesowej. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórz idealne miejsce dla palaczy w Twojej firmie.

Scroll to Top

Get in touch

Get in touch